Sunlit Home With City Views

  • 39 m²

Apartament Sunlit Home With City Views Warszawa jest usytuowany w dzielnicy Żoliborz, w odległości 10 min spacerem od stacji metra Plac Wilsona. Obiekt położony jest 4 km od dworca kolejowego PKP Warszawa Główna i jedynie 150 m od przystanku autobusowego Czarnieckiego 01.

Apartament Sunlit Home With City Views posiada oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

Obiekt noclegowy oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia.

Aby cieszyć się wakacjami w Warszawie, zatrzymaj się w apartamencie, który leży 2 km od Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie i w odległości kilku przecznic od Kina Wisła. Zamek Królewski w Warszawie znajduje się około 10 min jazdy samochodem od apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Sunlit Home With City Views Warszawa
Lumina I Bright Apartment In Warsaw I Near Vistula River
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lumina I Bright Apartment In Warsaw I Near Vistula River

8.9
Świetny 20 opinii
28 m od nieruchomości
USD 127 USD 114
za noc
ShortStayPoland Jagiellońska Premium P6
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

ShortStayPoland Jagiellońska Premium P6

9.1
Wspaniały 12 opinii
1.4 km od nieruchomości
USD 233 USD 210
za noc
Apartment Sady Żoliborskie by Your Freedom
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment Sady Żoliborskie by Your Freedom

8.3
Bardzo dobry 37 opinii
1.4 km od nieruchomości
USD 165 USD 149
za noc

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 17:00
    Wyjazd: od 09:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Sunlit Home With City Views akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Sunlit Home With City Views nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Sunlit Home With City Views jest kuchnia?
      W apartamencie Sunlit Home With City Views goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką, czajnikiem i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Sunlit Home With City Views Warszawa

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij